RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

4Termo

4Termo to wieloletni dystrybutor piany PUR oraz profesjonalnych maszyn natryskowych. 4Termo oferuje kompleksowe docieplenia i izolacje natryskowe dla domu, przemysłu i rolnictwa. Wykonuje termo i hydroizolacje: pianowanie poddaszy, izolacja fundamentów, docieplanie dachów, ocieplanie stropów, izolacja posadzki, kominów, izolacje hal przemysłowych i magazynów oraz hydroizolacje budynków inwentarskich, takich jak kurniki, chlewnie, pieczarkarnie. 4Termo to doświadczony izolator. Wszyscy pracownicy stale poszerzają swoje umiejętności, by oferować klientom najnowsze technologie, wyróżniające się najwyższą jakością.

Izolacje natryskowe pianą PUR zyskują coraz większą popularność, a piana zdaje się świetnie zastępować tradycyjne metody izolacji wełną mineralną lub styropianem. Piana poliuretanowa jako jedyny izolator na rynku, nie zmienia swoich właściwości z biegiem lat. Wykazuje również wysoką odporność na działanie wilgoci, jej nasiąkliwość to zaledwie 2%. Idealnie pokrywa izolowane powierzchnie, zabezpieczając je przed powstawaniem mostków termicznych, przez które ucieka najwięcej ciepła z całego budynku. Piana PUR może być stosowana na powierzchnie drewniane, metalowe oraz betonowe. Jej szerokie zastosowanie to bez wątpienia jedna z największych zalet. Tworząc szczelną otulinę, zabezpiecza powierzchnie przed powstawaniem pleśni i grzybów. Posiada doskonałe parametry izolacyjności termicznej oraz chroni przed przedostawaniem się hałasów. Izolacje natryskowe z firmą 4Termo to gwarancja najwyższej jakości na długie lata.

Docieplenia Lublin

4Termo oferuje dwa systemy piany poliuretanowej — otwarto oraz zamkniętokomórkową. Dzięki temu oferuje kompleksowe usługi, niezależnie od rodzaju izolowanej powierzchni. Wieloletnie doświadczenie oraz nieposzlakowana opinia, sprawiają, że 4Termo to lokalny lider na rynku termoizolacji. Siedziba firmy znajduje się w Lubartowie, a oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z całego województwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *