RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Alutrade

Alutrade to producent konstrukcji aluminiowych z Turowoli, koło Łęcznej. Oferuje wysokiej jakości profile aluminiowe, fasady aluminiowe, systemy okienno-drzwiowe, konstrukcje do budowy ogrodów zimowych, a także szereg nowoczesnych rozwiązań dla domu i przemysłu. Alutrade to wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, dzięki czemu marka doskonale wie, jak sprostać wymaganiom swoich klientów.

Nowoczesne budownictwo coraz częściej stawia na materiał, jakim jest aluminium. Materiał ten wyróżnia się lekkością, elastycznością oraz odpornością na uszkodzenia i korozję. Profile aluminiowe pozwalają na wznoszenie konstrukcji, których wielkość i kształt ogranicza jedynie wyobraźnia inwestora lub architekta. Jedną z nich są ogrody zimowe, które coraz częściej spotkać można w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Przypominające dawne oranżerie, konstrukcje ze szkła i aluminium, mogą służyć jako dodatkowe pomieszczenie, umożliwiające obcowanie z naturą przez cały rok. Profile aluminiowe umożliwiają również wznoszenie fasad, które zdobią ściany budynków przemysłowych, całkowicie zmieniając ich oblicze. Stolarka aluminiowa to natomiast świetnie rozwiązanie w przypadku większej ilości przeszkleń. Aluminium to lekkość, w związku z tym okna z aluminium nie obciążają dodatkowo konstrukcji nośnej budynku. Posiadają również doskonałe parametry izolacyjne. Alutrade wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wprowadziło do oferty nowoczesne drzwi loftowe. Wykonane z profili aluminiowych i szkła drzwi, zachwycają designem, będąc doskonałą i funkcjonalną ozdobą wnętrza.

Alutrade to najwyższa jakość oferowanych produktów. Producent posiada własny park maszynowy, mając wpływ na każdy etap produkcji. Dzięki temu klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekiwał. Szeroka oferta, profesjonalna obsługa oraz terminowość, sprawiają, że Alutrade jest liderem na lokalnym rynku. Alutrade należy do marki R-BUD.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *