RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Biobasen

Biobasen to firma z Warszawy, oferująca nowoczesne technologie, niezbędne do budowy terenów zielonych oraz naturalnych zbiorników wodnych. Główna specjalizacja firmy, to budowa stawów kąpielowych i biobasenów, hydroizolacja zbiorników wodnych membraną EPDM oraz tworzenie własnych patentów na komory filtracyjne. To również sklep internetowy, oferujący materiały oraz akcesoria do różnego rodzaju zbiorników wodnych. Oferta firmy Biobasen skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw z całej Polski.

Budowa stawów kąpielowych to niezwykle popularna usługa u naszych zachodnich sąsiadów. Naturalne zbiorniki wodne są nie tylko o wiele tańsze w budowie od tradycyjnych basenów, o wiele łatwiej jest zadbać również o ich czystość, a eksploatacja odbywa się praktycznie samoistnie. Stawy kąpielowe i biobaseny posiadają dwie specjalne strefy, z czego jedna odpowiada za oczyszczanie się wody, która znajduje się w zbiorniku, a druga jest miejscem wodnych kąpieli. Woda w tego rodzaju zbiornikach czyści się za pomocą specjalnej roślinności, jaka znajduje się w strefie regeneracyjnej. Dzięki temu nie jest wymagane używanie specjalnych środków chemicznych. Są to zbiorniki ekologiczne, które przypominają jezioro usytuowane w ogrodowej przestrzeni. Dają nie tylko niesamowite wrażenia wizualne, ale przede wszystkim pozwalają na obcowanie z naturą przez cały rok.

Firma Biobasen od wielu lat zajmuje się profesjonalną budową stawów kąpielowych na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz nieposzlakowana opinia klientów, świadczą o profesjonalizmie i najwyższej jakości oferowanych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *