RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Eco-Service

Eco-Service zapewnia profesjonalne usługi czyszczące za pomocą myjki wysokociśnieniowej. W ofercie firmy znajduje się m.in  mycie dachów Warszawa, mycie elewacji i czyszczenie kostki brukowej oraz dezynfekcja, osuszanie pomieszczeń budynków i usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Przede wszystkim to wieloletnie doświadczenie, pozwalające na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Eco-service używa wyłącznie, wysokiej jakości, skutecznych i ekologicznych środków myjących, niwelując negatywny wpływ na środowisko. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywualnych oraz firm z całego województwa lubelskiego i mazowieckiego.

czyszczenie dachów warszawa

Zanieczyszczenia zalegające na dachu lub elewacji mogą spowodować poważne konsekwencje, niszcząc powierzchnie. Niestety elementy konstrukcyjne budynku oraz kostka brukowa stale narażone są na działanie czynników zewnętrznych, a remont pokrycia dachowego lub wymiana materiału elewacyjnego to potężne koszty. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest profesjonalnie mycie dachów lub elewacji z firmą Eco-service. Eco-service to skuteczność i terminowość, a jeżeli nie wierzysz w spektakularne efekty, możesz zdecydować się na darmową próbę mycia. Firma oferuje korzystne raty oraz czytelne i przejrzyste umowy. W ofercie Eco-Service znajduje się także odśnieżanie dachów posesji, z której korzystać można przez 24h/7.

Eco-service to szeroka oferta usług oraz szerokie zaplecze sprzętowe. Wieloletnie doświadczenie pozwala na najwyższą jakość oferowanych usług. Eco-service to również terminowość oraz najwyższa skuteczność. Dzięki nam twój dom będzie wyglądał jak nowo wybudowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *