RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Edom

Edom to skład budowlany z Trębaczowa, koło Łęcznej. Oferuje sprzedaż materiałów budowlanych oraz kompleksowe usługi budowlane dla osób indywidualnych i przedsiębiorstw z całego województwa lubelskiego. W ofercie firmy znajdują się: bloczki fundamentowe, materiały murowe, chemia budowlana firmy Fast, systemy drzwiowe i okienne, materiały izolacyjne oraz dociepleniowe. Wszystkie zakupione w firmie Edom materiały budowlane, firma dowozi wprost na miejsce budowy. Wśród usług budowlanych, oferowanych przez Edom, znajduje się budowa domów, elewacje, docieplenia budynków oraz usługi dekarskie i murarskie.

Edom to również profesjonalne biuro projektowe, oferujące stworzenie projektu domu od podstaw, dostosowanego do potrzeb inwestora. A także szereg udogodnień, takich jak własny mieszalnik do farb, umożliwiający uzyskanie wyjątkowego i nietuzinkowego koloru elewacji. Firma budowlana Edom to wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Firma istnieje na lokalnym rynku już ponad 10 lat, ciesząc się nieposzlakowaną opinią klientów. Z pomocą firmy Edom powstało setki okolicznych budynków jednorodzinnych, przemysłowych i inwentarskich.

Edom to szeroka oferta produktów oraz usług. Firma stawia na najwyższą jakość, profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji oraz terminowość i rzetelność. Dzięki temu stale realizuje kolejne inwestycje, rozwijając swoją działalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *