RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Freeeco

Freeeco Sp.z.o.o. to lubelska firma, która od lat działa w branży OZE, oferując montaż instalacji fotowoltaicznych, sprzedaż i montaż paneli fotowoltaicznych, folie grzewcze, maty grzewcze, pompy ciepła oraz carporty. Firma powstała z połączenia podmiotu z branży energetycznej, posiadającej kilkudziesięcioletnie doświadczenie z firmą handlową. Posiada zespół wykwalifikowanych projektantów, inżynierów oraz techników, którzy służą profesjonalnym doradztwem technicznym na każdym poziomie inwestycji. Freeeco to oficjalny importer oraz dystrybutor nowoczesnych technologii z branży OZE, niezbędnych do budowy własnych elektrowni fotowoltaicznych. Firma oferuje współprace dla klientów indywidualnych oraz firm z całego kraju.

Freeeco posiada siedzibę w Lublinie, jednak biura projektowe rozsiane są na terenie całego kraju, podobnie jak przedstawiciele handlowi, którzy w każdej chwili są w stanie przyjechać na miejsce inwestycji, przeprowadzając niezbędny audyt. Dzięki temu niezależnie w której części kraju mieszkasz, możesz liczyć na szybką i kompleksową obsługę. Fotowoltaika to przyszłość naszej planety. Biorąc pod uwagę wysokie ceny paliw stałych oraz ich malejące zasoby, fotowoltaika to sposób nie tylko na znaczne oszczędności, ale przede wszystkim na pełną niezależność energetyczną Firma Freeeco oferuje montaż fotowoltaiki na dachu, fotowoltaikę na gruncie oraz nowoczesne carporty, czyli wiaty fotowoltaiczne, umożliwiające posiadanie własnej stacji ładowania aut elektrycznych. Freeeco to także pompy ciepła i folie grzewcze, które są świetną alternatywą dla tradycyjnych urządzeń grzewczych.

Freeeco to wieloletnie doświadczenie oraz własne biuro projektowe. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów z całego kraju. Pracownicy stale uczestniczą w szkoleniach branżowych, oferując najnowocześniejsze rozwiązania z branży OZE, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *