RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

GNB Klima

GNB Klima to firma handlowo-usługowa z Lublina. Zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz montażem klimatyzacji oraz urządzeń chłodniczych i mroźniczych. Wykonuje kompleksowe instalacje chłodnicze przechowalni owoców i warzyw. GNB Klima to wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, pozwalające świadczyć profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. Firma oferuje usługi dla klientów indywidualnych oraz firm z całego województwa lubelskiego.

Klimatyzacja stała się nieodłącznym elementem podczas budowy lub remontu domu i mieszkania. Pozwala cieszyć się przyjemnym, chłodnym powietrzem w upalne dni. To jednak nie wszystko. Nowoczesne klimatyzatory, jakie oferuje GNB Klima to także możliwość ogrzewania powietrza w wyjątkowo mroźne dni, odciążając tradycyjne urządzenia grzewcze oraz oczyszczenie powietrza z niebezpiecznych drobnoustrojów. W ofercie firmy znajdują się: klimatyzatory split i multisplit, klimatyzacja ścienna, klimatyzacja kasetonowa, klimatyzacja podsufitowa oraz klimatyzacje kanałowe. Jeżeli nie wiesz, jaki klimatyzaotor będzie najlepszy dla Twojego wnętrza, zespół specjalistów z GNB Klima pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie, skrojone do twoich potrzeb. GNB Klima to także serwis klimatyzacji — gwarancyjny oraz pogwarancyjny, a także specjalistyczne przeglądy.

Montaż klimatyzacji domowej z GNB Klima to gwarancja zadowolenia i jakości oraz trwałości na długie lata. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje usługi na najwyższym poziomie. Firma stawia na rzetelność, terminowość oraz korzystne ceny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *