RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Lewtak

Lewtak to producent betonu i prefabrykatów betonowych z Lubartowa, pod Lublinem. Tradycja firmy sięga 1986 roku, od tego czasu nieprzerwanie dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane, niezbędne do wznoszenia domów jednorodzinnych, budynków przemysłowych i inwentarskich. W ofercie firmy Lewtak, znajdują się: bloki betonowe, bloczki fundamentowe, bloczki keramzytobetonowe, stropy Teriva, nadproża żelbetowe, pustaki wieńcowe, szalunkowe i ceramiczne, systemy kominowe, obudowy kominów, ceramika kominowa oraz aglomarmur, będący świetną alternatywą dla tradycyjnego marmuru, beton ogrodowy i beton towarowy.

Materiały budowlane Lubartów

ZWB Lewtak oferuje transport wszystkich zakupionych materiałów wprost na miejsce budowy w atrakcyjnej cenie. Wieloletnia tradycja oraz własny park maszynowy, to gwarancja najwyższej jakości produktów. Lewtak oferuje także profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie inwestycji. Z pomocą lokalnej firmy, powstało już setki okolicznych budynków i domów jednorodzinnych. Beton towarowy od ZWB Lewtak to doskonałe parametry, trwałość i jakość na długie lata. Beton ogrodowy to natomiast świetny sposób na ciekawą aranżację ogrodu. Betonowe donice ogrodowe wyglądają świetnie w towarzystwie zieleni roślin. Są odporne na uszkodzenia i działanie czynników zewnętrznych.

Zakup materiałów budowlanych bezpośrednio u producenta to najwyższa jakość w korzystnej cenie. ZWB Lewtak to wieloletnia tradycja i nieposzlakowana opinia klientów budowana przez lata działalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *