RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

szafki garażowe
Meble

Metalowe szafki garażowe, a przepisy BHP

Metalowe szafki garażowe powinny bezwzględnie znaleźć się w każdym miejscu pracy, gdzie pracownicy muszą zmieniać swoje ubrania, ale również w warsztatach i garażach, zapewniając bezpieczeństwo pracy. Każdy przedsiębiorca, który zatrudnia pracowników, zobowiązany jest do zapewnienia miejsca, w którym pracownik może zostawić swoje ubrania wierzchnie. Chodzi o higienę i nieprzenoszenie chorób do miejsca pracy.

To tylko jedna, zarazem podstawowa zasada. Jeżeli chodzi o różnego rodzaju warsztaty samochodowe lub serwisowe, metalowe szafki garażowe zapewniają bezpieczeństwo pracy oraz porządek. Każde narzędzie oraz substancja musi mieć bowiem swoje, ściśle określone miejsce. Materiał i funkcjonalność danego mebla, wybiera się właśnie względem przeznaczenia i trzymanych w nim produktów.

Specyfikacja metalowych szafek garażowych

Metalowe szafki garażowe powinny być solidne i odporne na uszkodzenia. Powinny również zapewniać maksymalną stabilność. Wykonane są z metalu, malowanego proszkowo, zabezpieczanego dodatkowo metodą fosforowania. Szuflady w szafkach znajdują się na prowadnicach teleskopowych, które gwarantują wygodny i maksymalny wysuw. Można zdecydować się również na montaż frontów zaginanych oraz dokupienie specjalnych przegród szufladowych. Szafki posiadają także regulowane nóżki, dopasowując się do potrzeb użytkownika. Poza szafkami, zdecydować się na wykonywane w tej samej technologii stoły warsztatowe, które z kolei posiadają różne rodzaje blatów. Mogą być wykonane ze sklejki lub blachy ocynkowanej i gumy. Każdy z blatów wyróżnia się odpornością na inne substancje.

Metalowe szafki garażowe

Szafka warsztatowa DSD2 – funkcjonalna szafka wolnostojąca, na regulowanych nóżkach. Drzwiczki zamykane są na zamek, gwrantując bezpieczeństwo. Szuflady znajdują się na prowadnicach teleskopowych, umożliwiając maksymalny wysuw. Szafka warsztatowa waży 41 kg, jest więc stosunkowo lekka, gdybyśmy chcieli zmienić jej miejsce. Wykonana jest oczywiście z metalu, malowanego proszkowo i zabezpieczonego metodą fosforowania.

Szafka narzędziowa WS2D3 – oferuje możliwość dokupienia frontów zaginanych. Elementy metalowe, zabezpieczone metodą fosforowania są odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne.

źródła:

  • https://jdkpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *