RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Ostium

Bramy garażowe Ostium to wysokiej jakości segmentowe bramy garażowe dla domu i przemysłu oraz napędy do bram. Producent posiada wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, dzięki temu wie, jak sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystkie oferowane produkty, wyróżniają się niebywałą trwałością, wytrzymałością oraz jakością na długie lata. A producent udziela aż 5-letniej gwarancji na swoje produkty.

Bramy garażowe Ostium to produkty powstałe z wysokiej jakości ocynkowanych ogniowo paneli, dostępnych w wielu kolorach oraz wzorach, dopasowujących się do wyglądu elewacji, nawet najnowocześniejszych domów. Elementy ruchome, zawiasy oraz prowadnice powstają z wykorzystaniem wysokiej jakości stali, dzięki czemu cechują się jeszcze większą wytrzymałością. Wszystkie oferowane bramy wypełnione są pianką poliuretanową, co sprawia, że wyróżniają się doskonałą izolacyjnością termiczną. Bramami firmy Ostium możesz sterować z dowolnego miejsca na świecie, za sprawą funkcjonalnych pilotów lub telefonu komórkowego. Segmentowe bramy garażowe zajmują mało miejsca, posiadają atrakcyjny i nowoczesny design oraz najwyższą funkcjonalność.

Producent bram garażowych Ostium to najwyższa jakość w korzystnej cenie — montaż i serwis, który zapewni jakość na długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *