RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

fotowoltaika
Fotowoltaika

Panele Longi Solar

Nowoczesne panele fotowoltaiczne Longi Solar. Rynek fotowoltaiczny stale się rozrasta, dostarczając coraz nowsze i lepsze rozwiązania, dotyczące odnawialnych źródeł energii. Świat dąży do tego, by wszystkie innowacyjne rozwiązania były jak najbardziej wydajne, dbając przy tym o środowisko. Właśnie tak powstały panele Longi Solar, panele najwyższej jakości.

Panele Longi Solar — najwyższa jakość i ekologiczny proces produkcji

Firma Longi to ogromna chińska firma, dostarczająca produkty z krzemu dla branży elektronicznej oraz fotowoltaicznej. Przede wszystkim, produkują jednak panele monokrystaliczne, będąc jednocześnie największym producentem paneli tego typu na świecie. Longi to firma, która powstała w 2000 roku. Początkowo zajmowała się produkcją wafli krzemowych, służących do produkcji ogniw monokrystalicznych. W 2007 roku Longi przejęło inną chińską firmę, produkującą panele fotowoltaiczne Lerro Solar i właśnie od tego czasu, zajmują się produkcją całych modułów monokrystalicznych, działając pod własną marką Longi Solar. Firma posiada obecnie potężną fabrykę w Chinach oraz oddziały na całym świecie. Jakość produktów firmy Longi Solar została wielokrotnie nagrodzona. Firma znajduje się w pierwszej trójce prestiżowej listy, dotyczącej projektów finansowanych z kredytów terminowych po 1 lipca 2016 roku. Jest to dowód bardzo dużego zaufania banków do do tej marki oraz stosunkowo niskiej ceny w stosunku do wysokiej jakości produktów. Longi Solar jako jedyna firma na świecie otrzymała ocenę AAA w ocenie zaufania branży od PV-Tech.

Wysoka jakość paneli Longi to nie wszystko. Firma otrzymała prestiżowy certyfikat Certisolis za niski ślad węglowy podczas produkcji najnowszej generacji paneli monokrystalicznych. Taki certyfikat oznacza niską emisję CO2 w całym cyklu życia produktu — od pozyskania surowców, przez produkcję i transport, po utylizację.

Panele Longi oparte o technologię Half Cut oraz Perc. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom panele wyróżniają się jeszcze większą jakością i wydajnością. Jednym z modeli, oferowanych paneli są panele fotowoltaiczne Longi 360.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *