RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Pusmak

Sklep internerowy Pusmak oferuje wysokiej jakości sprzęt, niezbędny do wykonywania izolacji natryskowych pianką PUR. W ofercie sklepu, znajdują się: maszyny natryskowe, agregaty do natrysku, pistolety do piany, pompy transferowe, węże, sprężarki i osuszacze ziębnicze, sprzęt BHP, kombinezony ochronne oraz płyny eksploatacyjne i wszystkie niezbędne akcesoria. Pusmak to również systemy natryskowe — pianka otwatrokomórkowa oraz zamkniętokomórkowa i polimoczniki. Pusmak oferuje szybką wysyłkę oraz szeroką ofertę produktów.

Pusmak to marka znanej i cenionej na rynku termoizolacji firmy 4Termo. 4Termo to oficjalny dystrybutor piany PUR i maszyn natryskowych. Oferta firmy skierowana jest głównie do firm, chcących rozpocząć swoją przygodę z izolacjami poliuretanem. Należy pamiętać, że jakość maszyny ma bezpośredni wpływ na jakość wytwarzanego produktu końcowego, za który odpowiada firma, wykonująca izolacje. Od tego zależy jakość usług i renoma marki. Wykwalifikowani pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie zadawane pytania, służąc profesjonalnym doradztwem technicznym.

Sklep Pusmak to szybka realizacja zamówienia oraz szeroki wybór sprzętów i akcesoriów. To również indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo techniczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *