RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Serwis AGD

Serwis AGD to mobilny serwis urządzeń AGD wszystkich marek. Serwis Agd Lublin oferuje kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne pralek, zmywarek, lodówek, lodówek przemysłowych, kuchenek, piekarników, suszarek, płyt ceramicznych, indukcyjnych oraz gazowych. Wszystkie naprawy odbywają się na miejscu, od ręki, przy kliencie, bez zabierania sprzętu na serwis. Serwis AGD oferuje naprawy w całym województwie lubelskim, w miastach: Lublin, Łęczna, Chełm, Bełżyce, Bychawa, Kraśnik, Krasnystaw, Świdnik, Niemce, Lubartów, Poniatowa, Parczew oraz w wielu okolicznych miejscowościach.

Serwis AGD oferuje naprawy AGD wszystkich producentów: Samsung, Amica, Beko, Bosh, Whirpool, Smeg, Miele, Candy, Electrolux i wiele innych marek. Wystarczy jeden telefon do serwisanta w celu umówienia terminu naprawy. Na początku stawiana jest diagnoza oraz przedstawiane są wstępne koszta części oraz naprawy. Gdy klient wyrazi zgodę, następuje właściwa naprawa. Może odbywać się z wykorzystaniem części zamiennych lub oryginalnych, w zależności od życzenia klienta. Dodatkowe usługi, takie jak diagnoza pisemna dla ubezpieczyciela są odpłatne.
Serwis AGD to szybkie naprawy od ręki, terminowość oraz atrakcyjne ceny napraw. Duże doświadczenie oraz komunikatywność i indywidualne podejście do klienta, sprawiły, że serwis AGD Lublin jest najczęściej wybieranym serwisem napraw AGD na Lubelszczyźnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *