RabatyBudowlane.pl

Szeroko o budowlance

Firmy budowlane

Skład Opału Janów

Skład Opału Janów to lokalny dostawca węgla. Siedziba firmy znajduje się w Janowie, koło Chełma i od wielu lat oferuje swoje usługi. Skład Opału Janów oferuje węgiel groszek, ekogroszek, kostka, orzech, miał i pellet. Węgiel przed załadunkiem jest dodatkowo sortowany i przesiewany, dzięki czemu każdy klient otrzymuje dokładnie to, za co płaci. Węgiel oferowany przez skład, to produkt najwyższe jakości, kaloryczny i ekologiczny.

Skład Opału Janów oferuje transport zakupionego opału do miejscowości: Chełm, Siedliszcze, Ruda Huta, Kamień, Białopole, Żmudź, Dorohusk, Dubienka, Rejowiec, Rejowiec Fabryczny oraz do wielu innych miejsc, oddalonych od składu nawet o 100 km. Umożliwia również rozłożenie płatności na wygodne raty, z możliwością odroczenia pierwszej z nich nawet o 4 miesiące. W przypadku tradycyjnej metody płatności, za opał można zapłacić u kierowcy — kartą lub gotówką. Skład Opału Janów to profesjonalne doradztwo oraz pomoc w dobraniu najlepszego opału względem posiadanego kotła.

Skład Opału Janów to wieloletnie doświadczenie oraz pozytywne opinie klientów z całego regionu. Zdobyte zaufanie pozwala na realizację kolejnych zleceń. Skład gwarantuje szybką dostawę oraz atrakcyjne ceny.

https://sprzedaz-wegla.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *